دوره گروه درماني، خود اگاهي در جهت ارتقا حرمت نفس (دوره اول)

1,500,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
زمن برگزاری دوره
دوشنبه ها شروع از دوشنبه 3 شهریور، ساعت 18 الی 20
طول هر جلسه
دو ساعت
تعداد جلسه
5 جلسه ،هر جلسه دو ساعت
استاد دوره
دکتر فهیمه رضایی
موسسه همکار
کلینک روانشناسی خدمات روانشناسی با مدیریت خانم دکتررضایی
وضعیت مدرک
ندارد
وضعیت دوره
در حال ثبت نام

خودآگاهی از اصلی ترین مراحل زندگی هر فردی است که باید برای پیشرفت و ارتقای کیفی زندگی اش به آن دست یابد.
تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چه قدر خودتان را می شناسید؟ اصلا برای شناخت خودتان تا به اکنون اقدامی کرده اید؟  شاید اگر بخواهیم عامیانه جواب این سوالات  را بدهیم عده زیادی خواهند  گفت بله ما خود را خوب می شناسیم. ولی واقعیت این چنین نیست و تعداد کمی را می توان یافت که به این امر یعنی خودآگاهی رسیده اند. پس توهم این که خود را به خوبی می شناسید را از زندگی تان حذف کنید و با قبول واقعیت برای شناخت خود تلاش کنید.

عدم خودآگاهی در شما موجب تصمیم گیری های نادرست و در نتیجه عدم دست یابی به اهدافتان را در پی خواهد داشت. ما در این  كلاس های گروه درمانی خود اگاهی، سعی داریم اهمیت "خودآگاهی" و راه‌های دست یابی به آن را برای شما شرح دهیم، با ما همراه شوید. 

خودآگاهی عبارت است از توانایی شناخت و درک نیازها، امیال، نقاط ضعف، عادات و هر جنبه‌ی دیگری که به‌ طرز رفتار یک فرد شکل می‌دهند. این توانایی در برخی منابع با عنوان خودشناسی و خودکاوی نیز معرفی شده است.
یک انسان با رسیدن به مرحله خودآگاهی بر بسیاری از توانمندی ها، نقاط ضعف و حس درونی اش شناخت پیدا می کند.
شناخت این موارد نیز قطعا در موفقیت ما تاثیر به سزایی خواهد داشت.  هم چنین انسان خواهد توانست به طور واقع بینانه برای زندگی اش هدف گذاری کند. پس به عبارتی می توان این گونه برداشت کرد که فرد با رسیدن به خودآگاهی در واقع به تصویر درستی از خود می رسد.  با شناخت خودتان می‌توانید راه های خوشحال کننده را نیز برای خود مشخص کنید و زندگی شاد تری را برای خود رقم بزنید.

خودآگاهی پروسه ای زمان بر است و شما باید در این راه از خودتان صبوری نشان دهید تا بتوانید به درک واضحی از خود واقعی تان و توانایی ها و احساستان برسید.  با دست یابی به این مرحله کیفیت زندگی تان نسبت به قبل بسیار بالا خواهد بود.
چنان چه فردی به خودآگاهی دست یابد، برای خود و دیگران بیش از پیش ارزش و احترام قائل می شود. علاوه بر این چنین فردی از تحقیر و سرزنش خود و دیگران دوری می کند، دارای روحیه  و افکاری مثبت  است و تمایل به همکاری و مشارکت دارد. این فرد از نظر دیگران درباره خودش استقبال می کند ، علاقه‌مند به مشورت و نظر خواهی در قبال پیشرفت خود است ، دارای مقاومت بالایی در برابر فشار ها و سختی های زندگی  و احساس رضایت از زندگی می شود.
ما در گروه درمانی خود اگاهی به بررسی طرحواره های شما می پردازيم و شما با شناخت تله های زندگی خود در جهت مديريت درست زندگی قدم می گذاريد.
در دوره های گروه درمانی خود اگاهی با ما همراه باشيد.
تا باداشتن مهارت خود آگاهی، ‌بتواند با شناخت نقاط قوت و ضعف خود به راحتی مسائل و مشکلات را حل کند و تصویر مثبتی از خویش داشته باشد.
شركت در اين گروههاي درماني باعث ميشود كه:
با دانستن برای خودآگاهی  تمام مسائل زندگی خود را در نظر بگیرید و با شناخت توانایی‌های خویش بدانید که چه کسی هستید و در چه جایگاه‌هایی و با چه امکاناتی قرار دارید تا به درستی بتوانید مشکلات خود را حل کنید و با خود کنار بیایید.

کل دوره شامل دوره اول و دوره دوم می باشد که دوره اول در 5 وبینار، دو ساعته برگزار می شود، که در هر وبینار حداکثر 10 نفر حضور دارند.(دوره دوم نیز در 5 وبینار، دو ساعته برگزار شده است)

در هر جلسه خانم دکتر مباحث را مطرح می کنند و مباحث بصورت گروهی مورد همفکری و تبادل نظر قرار می گیرد، شرکت کنندگان در وبینار امکان صحبت کردن دارند و بصورت کاملا مشارکتی در مورد مباحث مختلف بحث و تبادل نظر می نمایند.

قبل از هر جلسه کارشناس فنی، بصورت آنلاین سیستم کاربران را از لحاظ فنی برای موارد مختلف از جمله درست بودن میکروفون کاربران تست خواهد کرد.


دوره اول، پنج  جلسه 2 ساعته می باشد، هزینه هر جلسه 300هزار تومان می باشد و هزینه کل دوره 1.500.000 تومان می باشد

سوابق تحصیلی:

  • دکترای روانشناسی با 23 سال سابقه تدریس در دانشگاههای تربیت معلم و دانشگاههای دولتی و آزاد 
  • دارنده ده‌ها گواهی‌نامه تخصصی و ده‌ها پروژه پژوهشی و تحقیقاتی
  • مولف ده‌ها کتاب و مقاله تخصصی

برای مشاهده رزومه کاری و تحصیلی استاد دوره، کلیک نمایید

سوابق کاری:

  • کلینک روانشناسی خدمات روانشناسی با مدیریت خانم دکتررضایی(drfahimehrezai.com)
  • 23 سال تدریس در دانشگا ههای دولتی و آزاد و آموزش و پرورش – 10 سال سابقه درمان 
  • برگزاری ده‌ها دوره و کارگاه‌های آموزشی

برای مشاهده رزومه کاری و تحصیلی استاد دوره، کلیک نمایید


لطفا قبل از کلاس، راهنمای وبینار را مطالعه نمایید و سیستم خود را تست نمایید:

2- دو ساعت قبل از وبینار لینک وبینار فعال می شود، حتما سیستم خود را تست نمایید

3- در صورت بروز مشکل با تلفن های آکادمی تماس بگیرید 


دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...