درباره ما

«آکادمی چهل» تلاشی است برای توسعه عدالت آموزشی و فرهنگی در سطح کشور. در این آکادمی مجازی، تلاش می‏‌کنیم تا آنچه که به بهتر شدن زندگی خود و اطرافیان‏مان کمک می‏‌کند را گردآوردی کرده و به شما ارائه دهیم. 

اگرچه آکادمی برای ارائه درس‏‌هایی که به طور مستقیم به مسائل فرهنگی و انسانی مربوط نشده (و مثلا مهارت‏‌های فنی یا اقتصادی را افزایش می‌‏دهند) نیز محدودیتی ندارد.

در این آکادمی، علاوه بر کلاس‏هایی که توسط خود آکادمی ارائه می‌شود کلاس‌هایی نیز با همکاری سایر مؤسسات برگزار می‌شوند.

علاوه بر این، آکادمی چهل کارآفرینی و ایجاد فضای مناسب برای رشد توانایی‌ها و خلاقیت افراد توانمند را از اصول خود می‌داند، بنابراین شما نیز اگر صاحب فن و هنری هستید که فکر می‏‌کنید قابل ارائه به صورت مجازی بوده و مورد نیاز و استقبال مخاطبین است، می‏‌توانید این موضوع را با ما در میان بگذارید  و روی ما حساب کنید. بنا بر حجم و محتوای آماده شده، کلاس‏‌ها می‏توانند به صورت وبینار و یا یک دوره آموزشی کامل، برگزار شوند. 

در همین راستا و با توجه به نقش کتاب در افزایش آگاهی عمومی و با توجه به مسئولیت اجتماعی که آکادمی چهل برای خود قائل است، دو درصد از درآمدهای حاصله خود را به پروژه «کتاب پرنده» اهدا می‏‌کند، که این خود تلاشی است برای گسترش کتابخانه‏‌های مناطق محروم کشور.

صاحب امتیاز آکادمی چهل:جناب آقای محمدمهدی ذاکرحسین 

سایر خدمات آکادمی چهل:

آکادمی چهل آماده ارائه خدمات خاص برای برگزاری کلاس‌‏ها و سمینارهای مجازی درون سازمانی، و یا تولید محتوا در همکاری با نهادهای مختلف بخصوص مؤسسات فرهنگی و مشاوره‌‏ای است. شما برای بررسی بیشتر این موضوع می‏‌توانید با ما در تماس باشید.