ساخت محتوای الکترونیکی


محتوای آموزشی الکترونیکی به مجموعه‌ای از عکس‌ها، متن‌ها و انیمیشن‌های صوتی و تصویری گفته می‌شود که به کمک برنامه‌های نرم افزاری مختلف ساخته شده‌اند تا برای آموزش مباحث آموزشی مورد استفاده قرار گیرند. 

يك محتواي آموزشي استاندارد، عامل ايجاد بيشترين بازدهي آموزشي است. طبيعتا اين بخش از سيستم است كه جايگزين استاد در محيط واقعی می شود. رعايت استانداردهاي مدون بين المللي و ظرافت های لازم در توليد محتوای آموزشی، جزو مؤثرترين پيشران های مجموعه به سمت تعالي آموزشی خواهد بود.

وجود قابليت های نامحدود گرافيكی و مالتی مديامانند استفاده از انيميشن، تمرين ، بازی های هدفمند و .... باعث شده است تا محتوای الكترونيكی منبع ارزشمندی برای آموزش محسوب شود ، يكی از مهمترين امتيازات آموزش محتوا محور ، صرفه جويی های اقتصادی می باشد، به دليل اينكه با يكبار هزينه ساخت محتوا  سال ها می توان از آن استفاده كرد(هزينه های بروزرسانی بسيار ناچيز می باشد)

آکادمی چهل تا كنون بالغ بر دويصد ساعت محتوای آموزشی الکترونیکی را به سفارش دانشگاه‌ها و سازمان‌های مختلف توليد كرده است.
آکادمی چهل با افتخار آمادگی دارد محتوای مورد نیاز سازمان‌ها، نهادها، دانشگاه‌ها و افراد را با بهترین کیفیت و هزینه بسیار مناسب تولید کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه کار، با شماره‌های آکادمی تماس بگیرید


کمی صبر کنید...

دسته‌بندی