قوانین سایت

قوانین و مقررات

 

 • تعاریف
  1. آکادمی چهل: «آکادمی چهل» تلاشی است  برای توسعه عدالت آموزشی و فرهنگی در سطح کشور.  در این آکادمی تلاش میشود تا آموزش هایی را برای  بهتر شدن زندگی و جامعه ارائه شود. کلاسهای آکادمی اغلب به صورت مجازی و گاها حضوری است و شرکت برای همگان آزاد است.
  2. مؤسسه همکار: دوره‌هایی که در آکادمی چهل برگزار میشوند میتوانند توسط خود آکادمی و یا موسسه دیگری ارائه شوند. مثلا یک مرکز روانشناسی میتواند یک دوره آموزشی را که مورد نیاز جامعه است در بستر مجازی آکادمی چهل ارائه دهد. این موسسات و مراکز، که ارائه دهنده محتوای دوره آموزشی بر بستر آکادمی چهل هستند، به اختصار «موسسه همکار» نامیده میشوند.
  3. دوره: هر درسی که در آکادمی برگزار میشود دوره نامیده میشوند. یک دوره میتواند از  یک کلاس درسی چند ساعته یا تعدادی کلاس درسی که در طول چند ماه برگزار میشود، برخوردار باشد.
  4. کلاس: کوچکترین واحد درسی در آکادمی است. یک کلاس میتواند به صورت وبینار، کلاس مجازی، و یا کلاس حضوری برگزار شود.
  5. کاربر: کسانی هستند که در سایت ثبت نام کردند.
  6. شرکت کننده: کسانی هستند که برای شرکت در یک دوره مشخص ثبت نام کرده اند.
  7. قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران : قانون اساسی، قوانین عادی، آئین نامه های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و کلیه ضوابط قانونی حاکم
    
 • ثبت نام در سایت:
  1. کاربران با ثبت نام در آکادمی چهل می‌پذیرند که قوانین و مقررات جاری آکادمی را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی موجود، آن را  پذیرفته‌اند. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییر کند و بنابراین استفادۀ مستمر کاربران از آکادمی به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.
  2. برای استفاده از خدمات آکادمی لازم است که هر کاربر یک حساب کاربری در سایت/اپلیکیشن بسازد. تنها اشخاصی که بیش از ۱۸ سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند می‌توانند اقدام به ساختن حساب کاربری کنند.
  3. کاربران می‌پذیرند اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز در پروفایل آکامی خود وارد کنند و مسئول عدم صحت اطلاعات اعلام شده شخص کاربران می‌باشند. این اطلاعات تنها توسط آکادمی چهل یا در مواردی توسط موسسه همکار به منظور  برقراری ارتباط با شما و یا ارسال مدرک گواهینامه پایان دوره، مورد استفاده قرار میگیرد. مسئولیت هر گونه اطلاعات غلط یا ناقص بر عهده خود متقاضی خواهد بود.
  4. کاربران متعهد می‌شوند که صرفا با ایمیل متعلق به خود نسبت به ثبت نام در آکادمی اقدام نمایند.
  5. کاربران حق ندارند به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهند یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کنند.

 

 1. ثبت نام در دوره:
  1. ثبت نام در سایت به معنی ثبت نام در دوره نیست و برای استفاده از محتوای یک دوره، باید علاوه بر آنکه در سایت عضو می‌شوند در دوره مورد نظر خود نیز ثبت نام کنند.
  2. کاربران جهت ثبت نام در کلاس باید ابتدا در سایت ثبت نام کنند.
  3. هر کاربر می‌تواند به هر تعدادی که خواست در دوره های مختلف ثبت نام کند.
  4. به ازای هر ثبت نام، تنها یک کاربر میتواند از محتوای دوره بهره‌مند شود.
  5. کاربران متعهد هستند از ضبط و ذخیره کلاس و دوره، و انتقال آن به سایرین اجتناب کنند.

 

 1. برگزاری دوره:
  1. یک دوره تنها در صورت رسیدن به حد نصابِ تعیین شده، برگزار میشود مگر آنکه  در شرایطی خاص، آکادمی پیش از رسیدن به حد نصاب اقدام به برگزاری دوره کند.
  2. آکادمی هیچ گونه مسئولیتی در قبال تغییراتی که اساتید و مؤسسات همکار در برگزاری کلاس اعمال میکنند، ندارد.
  3. چنانچه دوره به دلیل نرسیدن به حد نصاب برگزار نشود یکی از حالات زیر اتفاق می‌افتد:
 • دوره کنسل شده و تمام وجوه پرداختی عودت داده می‌شود.
 • برگزاری دوره به تأخیر می افتد. در این صورت، پس از اعلام تأخیر علاقمندان ثبت نام کرده می‌توانند ظرف 24 ساعت پس از اعلام تاخیر در برگزاری دوره، از شرکت در آن انصراف داده و تمام وجوه پرداختی خود را پس گیرند.  

 

 1. کنسلی یک دوره:
  1. آکادمی در صورت بروز مشکلات فنی، یا بروز مشکل برای استاد، حق کنسل کردن دوره پیش از آغاز آن را دارد. در این صورت ضمن اطلاع رسانی به علاقمندانی که ثبت نام کرده‌اند، کلیه وجود پرداختی آنها عودت داده می‌شود.
  2. داوطلبان، پس از ثبت نام و پیش از آغاز کلاس، حق کنسل کردن و درخواست عودت هزینه آن را دارند اگرچه مشمول جریمه ای به شرح زیر خواهند بود:
 • جریمه کنسلی کلاس تا یک هفته پیش از برگزاری آن: 15%
 • جریمه کنسلی کلاس تا 24 ساعت پیش از برگزاری کلاس : 50%
 • جریمه کنسلی کلاس در24 ساعت منتهی به کلاس: 70%
 • هم زمان با آغاز کلاس: امکان کنسل کردن و عودت وجه وجود ندارد.
 1. چنانچه دوره از سوی آکادمی چهل کنسل و یا برگزاری آن با تاخیر همراه شد، مطابق بند D.3 با آن برخورد می‌شود.
 2. عودت وجوه پرداختی بعد از کنسل شدن، میتواند تا سه روز کاری طول بکشد.